Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne dzwięki pochodzące z okolic schowka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne dzwięki pochodzące z okolic schowka

    Zamieszczone przez Master's
    Zamieszczone przez autorus
    A powinienem wpaść do Ciebie Master's przed takimi odwiedzinami w ASO? Zeby zmienić na serię czy nie ma sensu? :wink:

    Możesz podjechać....blisko w sumie jest a i sen będziesz miał spokojny.
    jak wgracie serie to sie sprzęgło przestanie ślizgać :wink:
    Skoda octavia combi 1,9tdi L&K
    Przebieg 212000

  • #2
    dziwne dzwięki pochodzące z okolic schowka

    Panowie jestem deko zaniepokojony ponieważ od jakiegoś czasu po przekręceniu zapłonu pojawia się uporczywy jednostajny dzwięk wydobywający się z okolicpodszybia z lewej strony. Żeby było śmieszniej ten dzwięk nie ustaje po uruchomieniu silnika po przejechaniu dowolnej liczby kilometrów na wolnych obrotach też go słychać. Byłem w serwisie a oni powiedzieli mi, że to jest przypadłość aut z climatronikiem, że niby jakieś klapy się układają. Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii jeżeli tak to podzielcie się info bo mam wrażenie, że w serwisie trochę kręcą


    pozdro
    OKTA II 105/250 ELEGANCE /SERIA - NARAZIE
    www.cb-radio.pl

    Komentarz


    • #3
      Dla świętego spokoju można podpiąć się VAG'iem i zobaczyć czy wszystkie silniczki w Climatronicu działają jak powinny (nie jestem pewien ale jakby ktoryś nie działał to przy załączeniu Cimatronic powinien migać). U mnie w O I na postoju czasem słychać jak przestawiają się klapy ale poźniej zagłusza je silnik :wink:
      Piotruś
      AGR(RIP) + ALH

      Komentarz


      • #4
        Ale jak długo trwa to przestawianie bo u mnie jest to ciągłe powiedzmy, że się zatrzymuję i nawet po 5 minutach to słychać. Faktycznie po uruchomieniu silnika słychać jest ustawianie się klap ale to trwa zaledwie kilka lub nascie sekund i wsio a potem zaczyna się dopiero akustyczne testowanie nerwów
        OKTA II 105/250 ELEGANCE /SERIA - NARAZIE
        www.cb-radio.pl

        Komentarz


        • #5
          Trwa caly czas gdyz sterownik bedzie chcial utrzymac zadana temperature. Moze niech kol. MACH powie Nam czy u Niego jest tak samo? :roll:
          Piotruś
          AGR(RIP) + ALH

          Komentarz


          • #6
            Trwa caly czas gdyz sterownik bedzie chcial utrzymac zadana temperature.
            dotyczy to także climatronica ustawionego na Econo?czy tylko gdy jest w trybie AUto.. :?:

            Komentarz


            • #7
              Ale te dzwięki slychac tylko przy wlaczonej klimie (pracujacym wiatraku) ???
              W pierwszym miesiacu tez czasami denerwowal mnie dziwny dzwiek przy wlaczonej klimie - jakby cos lekko ocieralo o wiatrak , ale slyszalem to tylko na wolnych obrotach.
              Teraz jest juz spokoj

              Komentarz


              • #8
                Nie ma znaczenia czy ECON/AUTO. Jesli chodzi o wentylator to u mnie po nocy wydaje dziwne dzwieki (jakby sie zacieral) ale tylko przez kilka sekund, pozniej jest OK
                Piotruś
                AGR(RIP) + ALH

                Komentarz


                • #9
                  Ale te dzwięki slychac tylko przy wlaczonej klimie (pracujacym wiatraku) ???
                  No właśnie chodzi o to, że jak wyłącze nawiew zupełnie (czyli climę również) to słychać to nadal i to jest zagadka bo chyba nikomu nie dam sie przekonać, że prz "off" też klapy się ustawiają
                  OKTA II 105/250 ELEGANCE /SERIA - NARAZIE
                  www.cb-radio.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    Jedź do serwisu i męcz ich do bólu, samochód nowy gwarancja jest wiec nie daj sie zbywać
                    Pozdrawiam
                    "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
                    Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
                    Pionek znów gra.......

                    Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
                    www.dynosoft.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      no i się uspokoiło kamień z serca :lol:
                      OKTA II 105/250 ELEGANCE /SERIA - NARAZIE
                      www.cb-radio.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Samouzdowienie :?: :wink:

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie wiem co ani jak? Najważniejsze, że jest oki :szeroki_usmiech
                          OKTA II 105/250 ELEGANCE /SERIA - NARAZIE
                          www.cb-radio.pl

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X